Open huis geslaagd!

Vrijdag 7 oktober was ons Open Huis. Ontzettend leuk dat er zoveel leerlingen uit groep 7/8 met hun ouders zijn geweest. Mooi om te zien hoe enthousiast de leerlingen uit groep 7/8 onze school binnen wandelden. En fantastisch om te horen dat er leerlingen zijn die nu al weten dat ze naar onze school willen. Leerlingen van onze school, docenten, het ondersteunend personeel en ook de directie stonden open voor alle vragen en daar werd veelvuldig gebruik van gemaakt. In een ongedwongen en gemoedelijke sfeer, waar wij als school trots op zijn. We kunnen ons goed voorstellen dat bij thuiskomst iedereen moe was van alle indrukken. Mochten er thuis nog vragen zijn opgekomen, twijfel je nog of heb je het Open huis gemist? Woon dan een online informatieavond bij en/of kom langs op onze Open dag op 27 januari 2023. Wees welkom!