Open huis 13 oktober 2023

Het Open huis is vanaf 15.00 tot 20.00 uur.

De overstap van de basisschool naar het voortgezet onderwijs is best groot en ook een beetje spannend. Het is belangrijk om te weten hoe de sfeer is op de middelbare school en dat je je thuis voelt. Wij begrijpen dat en organiseren daarom een Open huis. Een goed moment om kennis te maken met onze school en het onderwijs dat wij bieden. Tijdens het Open huis vertellen leerlingen en docenten je over de inhoud van de vakken en hoe het is om onderwijs te volgen op Terra. Ook jouw ouders zijn van harte welkom. Zij willen vast meer weten over de schoolspullen die aangeschaft moeten worden en de ondersteuning die Terra jou kan geven.

Terra Meppel VO, de school waar je denkt en doet! 

Wil je meer weten over onze school? Volgens ons ook op Facebook en Instagram.